Druh: 2 izbový byt
Podlahová plocha: 54 m2
Na poschodí: 0
Loggií: 0
WC: 0
Kuchýň: 0
Kúpeľní: 0
Plávajúca podlaha: 0
Euro okná: 0
Stav: novostavba
Internet: nie
Klimatizácia: nie
Cena: 650,00 €/mesiac
LANDSALL realitná kancelária ponúka do prenájmu novo zariadený nadštandardný 2 izbový byt s loggiou v novostavbe na začiatku Petržalky, na ul. Lužná . 

Byt o výmere 54m2 sa nachádza na 4. NP poschodí/8 novostavby s výťahom.

Dispozícia bytu: Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby, kuchynského kúta, spáľne, samostatnej kúpeľne a WC. Ku bytu prislúcha loggia.

Štandard:Kompletne nové zariadenie bytu, klimatizácia, na mieru vyhotovené vstavané skrine. Kuchyňa: kompletne nové spotrebiče (Elektrolux), chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, digestor, indukčná varná doska, TV SONY, práčka LG.Vynikajúca obchodná, sociálna a dopravná infraštruktúra (obchody, zastávka autobusu, električky smer mesto, v blízkosti výjazd na diaľnicu D1, D2.Susedstvo peši s Bussines Centrami na Einstainovej ulici, OC Aupark i Eurovea. V blízkosti hrádza -skvelé pre tých, ktorí majú radi športové vyžitie.Cena nájmu: 650 Eur/mes cena je vrátane poplatkov za energie, TV a Internet.

Ku bytu je možné doprenajať krytú garáž 18m2, ktorá sa nachádza na -1PP objektu za cenu  100 Eur. Dostatočne veľká pre účely parkovania i skladovanie.Viac informácií Vám radi poskytneme v našej RK na tel.č.: + 421 940 453 425 alebo na emaili: mojzisova-ZVNC-landsall.sk.
makler

Mgr. Ivana Mojžišová
Mobil0940 453 425
Emailmojzisova-ZVNC-landsall.sk