Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Podlahová plocha: 117 m2
Cena: 120 000,00 €

Ponúkame nádhernú a nadštandardne riešenú, celoročne obývateľnú typickú Myjavskú stavbu v krásnom prostredí, nad osadou U Šindelov – Horné Košariská.

Táto nízkoenergetická zateplená tehlová stavba s terasou, vnútorným aj vonkajším krbom na veľkom pozemku ponúka romantické, a pritom vysoko komfortné bývanie uprostred prírody Myjavských Kopaníc.

Každá stavba je na 33m širokom pozemku, je vyhotovená s kompletnými rozvodmi ing. sietí, má vlastnú studňu, prívod el. energie a žumpu.

Vykurovanie je zabezpečené el. konvektormi a  teplovzdušným rozvodom od krbu do každej miestnosti.

Ohrev vody je zabezpečený 200 l bojlerom. Cena zahrňuje aj vybavenie ako sú dvere, zárubne, drevené podlahy.

Pozemky sú predávané aj s podielom na novej príjazdovej ceste.

Lokalita je  len 19 km od diaľnice D1 a hodinku dvadsať cesty do Bratislavy.  Osada U Šindelov nie je prejazdná, tak je v nej panenský pokoj. Osada je vzdialená cca 4 km od Agropenziónu Adam, čo je výborné miesto k relaxu v krytom bazéne, s možnosťou tenisu, výborného jedla, ponuka  rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí. Neďaleko sa nachádza biofarma Charolais, jazerá-priehrady sú v dosahu 20 km. Pre priaznivcov cestnej cyklistiky a fanúšikov motocyklov sú okolité cesty príležitosťou na parádnu jazdu terénom. V blízkej vzdialenosti sa nachádza  Bradlo so Štefánikovou mohylou, Čachtický hrad, Čachtická jaskyňa, rekreačné stredisko Zelená voda, lyžiarske strediská Ski Land Stará Myjava a Veľká Javorina, kúpeľné mesto Piešťany.

Jednoducho, toto je miesto ako stvorené pre pasívny alebo aktívny oddych v lone prírody malebných Myjavských Kopaníc, teda miesto pre ľudí, ktorí hľadajú relax a pokoj.

K pozemku 1 alebo k pozemku 2 je možnosť zakúpiť aj les, ktorý je v osobnom vlastníctve – viď foto 2.

Stavba bude kompletne dokončená do 10 mesiacov od podpisu zmluvy o dielo. Možnosť kúpy pozemku od 1448 m2 až do 8621 m2 + les o výmere 5247 m2.

Cena od 120.000 EUR - 145.000 EUR.

Viac info na: 0903 558 044, alebo: nata.bozek-ZVNC-gmail.com

makler

Mgr. Ivana Mojžišová
Mobil0940 453 425
Emailmojzisova-ZVNC-landsall.sk