Druh: 1 izbový byt
Podlahová plocha: 36 m2
Na poschodí: 0
Podlaží celkom: nie
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Cena: 133 500,00 €

Realitná kancelária Landsall ponúka na predaj  1-izbový byt na ul. Istrijská v Bratislave  IV - Devínska Nová Ves.

Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 35,73 m2 sa nachádza na 2. NP/4 poschodí bytového domu bez výťahu. 

Dispozícia: Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, obývacej izby, samostatnej kuchyne, samostatnej kúpeľne a WC. Ku bytu príslúcha pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu.

Rekonštrukcia bytu: V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia - plastové okná s žalúziami, príjemne zrekonštruovaná kuchyňa, plávajúca podlaha, v predsieni dlažba. 

Rozsiahla rekonštrukcia domu: Zateplenie, úprava schodísk, malovanie, výmena plastových okien, pivničných okien atď. Zateplenie stropov,  úprava podhladov a poštových schránok na 1. NP obytného domu (vstupná hala). Hydraulická regulácia vykurovania po zateplení, atď. Na vyžiadanie dodáme viac informácií.

Skvelá dispozícia bytu umožňuje dodatočné zmeny, a to napr. vybudovanie priameho prechodu medzi obývacou izbou a kuchyňou; možnosť zväčšenia sociálneho zázemia, prípadne dodatočného vybudovania šatníka či kumbálu. 

Lokalita: ul. Istrijská sa nachádza v Bratislave Devínskej Novej Vsi, v príjemnom prostredí, na hranici starej a novšej DNV, v blízkosti Cyklomostu Slobody. 

Výborná občianska vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza obchodný dom Terno, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, cca 2 min peši od domu zastávky MHD. V blízkosti domu sa nachádza materská škôlka a základná škola.

Cena : 130.000 Eur + 2% z kúpnej ceny ako provízia pre RK (Zabezpečenie kompletného právneho servisu, kompletnej zmluvnej dokumentácie k predaju nehnuteľnosti, znaleckého posudku , poplatkov za vklad do katastra, kompletného finančného poradenstva a hypotekárneho servisu).


Spoločnosť Landsall Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania a poistenia nehnuteľností.


Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č. +421 940 453 425 alebo na maili mojzisova-ZVNC-landsall.sk.

makler

Mgr. Ivana Mojžišová
Mobil0940 453 425
Emailmojzisova-ZVNC-landsall.sk