Druh: Obchodné priestory
Podlahová plocha: 49 m2
Cena: 190 000,00 €

Ponúkame na predaj lukratívne nebytové priestory v novostavbe na ul. Skalná, v Bratislave I – m. č. Staré Mesto.

Projekt:

Nebytové priestory o celkovej výmere 48,66 m2 s výkladom sa nachádzajú na prízemí luxusného terasovitého päťpodlažného bytového objektu v historickom centre mesta, medzi hradným vrchom a ul. Mikulášska.

 

Účel využitia:

Ponúkané priestory boli donedávna užívané pre účely prechodného ubytovania a už na prvý pohľad pôsobia ako originálny, príjemný jednoizbový byt. Za týmto účelom došlo ku zmene účelu užívania z obchodu na prechodné bývanie. Budúci majiteĺ si teda môže vybrať, či bude aj naďalej využívať priestor k bývaniu, ku obchodnej či administratívnej činnosti alebo zvolí kombináciu obidvoch možností.

 

Dispozícia:

Priestor pozostáva z prevádzkovej časti (momentálne obývacia miestnosť a kuchynský kút) a sociálneho zázemia (kúpeľňa - sprchový kút, toaleta). Pôdorys priestoru viď. fotogaléria.

 

Štandard:

Priestor je zariadený v originálom, jemne industriálnom štýle s priznanými betónovými stropmi, s klimatizáciou, kabelážou a detektormi dymu. Priestor sa ponúka s kuchynskou linkou so spotrebičmi - digestor, keramická dvojplatnička, chladnička s mrazničkou atd. Výklad do ulice, otvárateľné okno s mrežami. 

 

Zariadenie:

Priestor sa predáva plne zariadený.

Cena:

Pre neplatcov DPH: 190.000 Eur vrátane DPH + provízia pre RK 3% z kúpnej ceny bez DPH.

Pre platcov DPH cena: 160.000 Eur (prevzatie DPH) + provízia pre RK 3% z kúpnej ceny bez DPH.

Realitná kancelária zabezpečuje vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie k predaju nehnuteľnosti, znaleckého posudku , poplatkov za vklad do katastra, kompletného finančného poradenstva a hypotekárneho servisu.

Spoločnosť Landsall Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania a poistenia nehnuteľností.


Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č. +421 940 453 425 alebo na maili mojzisova-ZVNC-landsall.sk.

 

 

makler

Mgr. Ivana Mojžišová
Mobil0940 453 425
Emailmojzisova-ZVNC-landsall.sk